hakkinda
Değerli Müşterimiz,
HCM Makine İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. dünyanın en seçkin inşaat ve madencilik makinaları imalatçılarından INGERSOLL RAND firmasının Türkiye tek temsilcisi olarak
-IR Montrabert Hidrolik Kaya Kırıcıları
-IR Hidrolik Kaya Delicileri
-IR "ROTARY" Delicileri
-IR Seyyar Dizel Kompresörleri
-IR Delik Makinası Aksesuarları
-IR Orijinal yedek parçalarını
sizlerin hizmetine uzun yıllardan beri sunmaktan gurur duyar.

HCM Makine İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. hizmetinize sunduğu IR ürünlerini orijinal yedek parça garantisi ve satış noktası hizmetleri ile yıllar boyu sorunsuzca kullanmanızı sağlayacaktır.
HCM Makine, kurulduğu 1993 yılından bu yana, Türkiye’de iş makineleri satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Şu anda Ingersoll Rand İnşaat ve Maden Makineleri grubu bünyesinde bulunan dünyaca ünlü Ingersoll Rand havalı, hidrolik ve rotari patlama deliği ve sondaj makineleri, Ingersoll Rand seyyar dizel hava kompresörleri, Ingersoll Rand Montabert hidrolik kırıcıları pazarlamaktadır. Bunlara ek olarak dünyanı en eski motor greyder üreticisi olan Kanada menşeli Champion firmasının VOLVO'ya katılımı ile Volvo iş makinelerinin Türkiye kamu sektöründe tek yetkili satıcısı olmuştur.

Konusunda önde gelen markaların Türkiye tek yetkili mümessilliklerini yürütmekte olan HCM Makine, üstlendiği büyük görevin bilinciyle, Türkiye’de tek temsilcisi olduğu firmaların orijinal yedek parça ihtiyaçlarını Ankara, İzmir, Adana Şubeleri ile Türkiye’nin her yerinden en hızlı şekilde karşılamaktadır. HCM’nin Mümesili olduğu tüm firmalar ile online bilgisayar bağlantısı sayesinde, en hızlı iletişimle en pratik çözümler üretilir.

Tamamen orijinal olarak ithal edilen yedek parçalar, titizlikle yerine ulaştırılarak monte edilir. HCM’ye ulaştığınız an Müşteri Destek Birimi devreye girer ve teknolojinin her türlü kolaylığından faydalanılarak gerçekleştirilen servis hizmetiyle en hızlı çözüm getirilir.