Greyder
CHAMPION
Dünyanın greyder üreten en eski firması olan CHAMPION, 1886 yılından beri süre gelen ilkelere öncülük etme özelliğini günümüze kadar taşımıştır. Bir teknoloji harikası olarak geliştirilen greyderler ile sektöründe rakipsiz tek firma olduğunu bir kez daha kanıtlayan, ürettiği kaliteden emin, dünyada ömür boyu şasi garantisi veren ilk ve tek firmadır.
LOAD SENSING hidrolik sistemi, otomatik şanzımanı, ergonomik ve devrilmeye mukavim ROPS kabini, bunlara ek olarak modüler dizayn ile diğer makinaların aksine, herhangi bir arıza anında tamir bakım sürecini en aza indirerek işten kalma süresini azaltm gibi birçok özelliği ile CHAMPION greyder, çeşitli alanlarda başarı ile hizmet vermektedir.
  VOLVO
Dünyanın en eski motor üreticisi olan CHAMPION firmasının uzun yıllardır Türkiye'deki tek yetkilisi olan HCM firması, CHAMPION firmasının VOLVO'ya katılımı ile VOLVO iş makinalarınıın Türkiye kamu ssektöründe tek yetkili satıcısı olmuştur. Dünyanın greyder üreten en eski firması olan CHAMPION, 1871 yılından beri süregelen ilklere öncülük etme özelliğini günümüze taşıyarak, bu birikimini VOLVO ile birleştirmiştir.
 
  
MODEL
G720 VHP
G740
Motor Gücü
170 -195 hp
210 hp
Çalışma Ağırlığı
14.775 kg
16.153 kg
Şanzıman
8 ileri 4 geri power shift
8 ileri 4 geri power shift
Şasi
Kutu kesit çelik profil
Kutu kesit çelik profil
Tekerlekler ebadı
14.00 x 24
16.00 x 24